چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ - June 26, 2019

کدخبر : 11078
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۹:۲۲

گزارش تصویری از تمرینات تیم فوتسال بانوان شهرک پردیس جم

گزارش تصویری از تمرینات تیم فوتسال بانوان شهرک پردیس جم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرک پردیس جم ، تیم فوتسال بانوان شهرک پردیس جم با مربیگری سرکار خانم عمله که از مربیان توانمند این رشته می‌باشد تاکنون چندین بار در مسابقات دوستانه شرکت نموده اند که موفق به کسب نتایج خوبی گردیده اند  . همچنین این تیم تاکنون دو اردوی ورزشی در سیراف و کنگان نیز برگزار نموده است . لازم بذکر است این تیم در حال تمرین جهت حضور در مسابقات رسمی‌فدراسیون می‌باشد .

IMG-20150104-WA0061

IMG-20150104-WA0062

IMG-20150104-WA0063

IMG-20150104-WA0064

16 دیدگاه

دیدگاهها بسته شده.

 • با سلام خدمت تمامی فوتبالیست ها همچنین عرض خسته نباشید خدمت سرکار خانم عمله که نه تنها یک مربی دلسوز و پرتوان هستند بلکه یک معلم اخلاق و یک الگوی نمونه ی رفتاری جهت کلیه بازیکنان می باشند که اغلب بانوان شهرک بیشتر به خاطر خود ایشان و شخصیت والای رفتاری و مدیریت وی سر تمرینات حاضر می شوند. همچنین خانم رحمانی مربی جوان و زحمت کش فوتبال که دوست و یار صمیمی همه ما هستند. تیم فوتبال نوپای بانوان شهرک پردیس که قریب به ۴ ماه از تشکیل آن می گذرد پیشرفت چشمگیری داشته که توانسته در این عمر کوتاه در رقابتهای دوستانه برای مثال ریز که سالهای زیادی از تشکیل آن میگذرد موفقیت های زیادی کسب نماید که همه اینها مرهون زحمات شبانه روزی خانم عمله و صد البته حمایت های ویژه امور محترم ورزش خصوصا آقای قلی نژاد می باشد.
  سپاس

  • در پاسخ به آقای سعید
   من از آقای قلی نژاد به خاطر حمایت های ویژه ای که از ورزش بانوان می کنند، تشکر کردم نه بدین منظور که ایشان استارت این ورزش را زدند. شروع فوتسال بانوان با آقای عزیزی بود و ازچشم هیچ کس پوشیده نیست . کما فی السابق ممنون زحمات ایشان هستیم و خواهیم بود.

  • سلام

   خواهر گرامی جهت اطلاع جنابعالی فوتبال بانوان از رمضان ۹۳ قلم خورد وتشکیل شد،جناب اقای قلی نژ|د از نیمه مهر ماه به شهرک تشریف اوردند

 • باسلام
  درابتدا کمال تشکر دارم از امور ورزش که دررشته ی فوتسال بانوان را همکاری کرده اند
  و تشکربی کران از سرکار خانم عمله که با تمام وجود برای پیشرفته بانوان زحمت میکشند.
  از سرکار خانم رحمانی و کاظمی هم تشکر میکنم که در کنار خانم عمله مارا یاری میکنند ودوستانی که دراین رشته هستندو حمایت میکنند.

 • باسلام
  درابتدا کمال تشکر دارم از امور ورزش که دررشته ی فوتسال بانوان را همکاری کرده اند
  و تشکربی کران از سرکار خانم عمله که با تمام وجود برای پیشرفته بانوان زحمت میکشند.
  از سرکار خانم رحمانی و کاظمی هم تشکر میکنم که در کنار خانم عمله مارا یاری میکنند ودوستانی که دراین رشته هستندو حمایت میکنند.

 • باسلام، با تشکر از امور ورزش که از فوتسال بانوان حمایت میکنن،با تشکر از خانم عمله که برای فوتسال زحمت زیادی میکشند

 • با سلام …
  و عرض خسته نباشید و تشکر ویژه از خانم عمله و دستیارانشون که بی وقفه و با کمال وجود تمام وقتشون رو صرف آموزش فوتسال به بانوان شهرک پردیس میکنند !

 • سلام
  با تشکر از اقای غفاری مدیر شهرک و آقای عزیزی که کلید آغاز فوتسال را در شهرک زدن که همیشه بهترین ها و زحمت کش ترین ها را برای شهرک در نظر دارند .
  واقعا خانم عمله بسیار باتجربه و مربی دلسوزی است .

  خدانگهدار

 • عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمت همه و زحمت کشان در عرصه تعالی ورزش شهرک پردیس و خدا را شاکرم که افرادی در این زمینه مشغول فعالیت هستند که تمام تلاش خود را جهت ارتقاء سطح ورزش شهرک بدون هیچ چشم داشتی انجام میدهند چه عزیزان مسئول در امور ورزش آقایان قلی نژاد و معصیت و پور افشار و همچنین سر کار خانم عمله که با تلاش بی وقفه و با کمک و حمایت امور ورزش فوتبال بانوان را به سطح بالایی رسوندن که در این مسیر با کمک خداوند و همکاری عزیزانی همچون خانم کاظمی و خانم رحمانی از هیچ کاری دریغ نکرده اند انشالله در آینده نزدیک نتیجه زحمات خانم عمله و همکارانش را در میادین مختلف شاهد خواهیم بود

 • باسلام
  درپاسخ به عزیزانی که درعرصه ورزش آقای قلی نژادو عزیزی را نشان گرفته اند
  برهیچ کس پوشیده نیست که استارت فوتبال را آقای عزیزی شروع کرده
  وبر هیچ کس پوشیده نیست که آقای قلی نژاد با مدیریت خوبش همه ی رشته ها راحمایت میکنن

 • سلام
  تشکر میکنم از مربی خوبم سرکار خانم عمله که دلسوزانه درکنار ما موندن و کار میکنن با تمامه کمبودهایی که درمورد فوتسال بانوان هست
  وازهمکار خوبشون خانم رحمانی و خانم کاظمی …از امور ورزش هم تشکر میکنم انشالله که نیازهای فوتبال در روزهای آینده تامین شود

 • سلام
  از امور ورزش خواهش میکنم درمورده لباس برای بازیکنان هرچه سریعتر اقدام نمایند
  کمبود توپ.لوازم برای یادگیری .ساعتهایی که انتخاب شده .همه ی اینها مشکلات بوجود آمده در فوتبال شده .که تاکنون حرفی نزدیم فقط به احترامه مربی خوبمون خانم عمله .
  لطفا رسیدگی کنید