چهارشنبه ۲۱ آذر ۹۷ - December 12, 2018

کدخبر : 14011
یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۴

آغاز مسابقات فوتسال بانوان شهرک پردیس جام رمضان

مراسم افتتاحیه ی بازی های فوتسال بانوان جام رمضان در شهرک پردیس جم با حضور ۴ تیم شرکت کننده از شرکت های پتروشیمی (پارس-آریا ساسول- جم- نوری) برگزار گردید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرک پردیس جم ،در دومین شب بازی‌های فوتسال بانوان جام رمضان سه شنبه شب ۹ تیر ماه راس ساعت ۲۰:۳۰ زمین چمن شهرک پردیس جهت انجام دو مسابقه ،به روی بازیکنان و تماشاگران باز گردید.در بازی اول دو تیم پارس و جم در مقابل هم قرار گرفتند که با برد ۴ بر ۱ پارس به پایان رسید .
دومین بازی ،مسابقه بین آریاساسول و نوری بود که این بازی با نتیجه ۰-۰ خاتمه یافت .
بازیکنان در ساعت ۲۳:۳۰ زمین چمن شهرک پردیس را ترک نمودند.تا در شب ۱۳ تیر ماه برای بازی آخر و مشخص شدن تیم‌های اول تا سوم رو در روی هم قرار گیرند.

———

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرک پردیس جم ، در ششم تیرماه ۹۴ ساعت ۲۱ مراسم افتتاحیه ی بازی‌های فوتسال بانوان جام رمضان در شهرک پردیس جم با حضور ۴ تیم شرکت کننده از شرکت‌های پتروشیمی‌(پارس-آریا ساسول- جم- نوری) برگزار گردید.

احمد غفاری قائم مقام مدیرعامل شرکت پازارگاد در این مراسم پس از تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به ایراد سخنانی در خصوص اهمیت ورزش از دیدگاه اسلام و توجه ویژه به ورزش بانوان در شهرک پرداختند و اذعان داشتند وظیفه اصلی امور ورزش، ایجاد فضایی مناسب و امن در جهت سرگرمی‌بانوان و خانواده‌های ایشان می‌باشد.
مراسم افتتاحیه پس از رژه تیم‌های شرکت کننده به پایان رسید و بازیکنان مشغول آماده شدن جهت رویارویی در زمین مسابقه شدند.
اولین بازی مسابقه بین شرکت پارس و نوری بود که پس از ۳۰ دقیقه بازی با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.
در دومین بازی دو تیم آریا ساسول و جم به مصاف یکدیگر رفتند که نتیجه بازی دوم نیز ۱-۱ مساوی گردید.
بازیکنان در ساعت ۲۳:۳۰ زمین چمن شهرک پردیس را ترک نمودند تا در شب ۹ تیرماه بار دیگر جهت نبرد دوستانه رو در روی هم قرار گیرند.

 

IMG_6939

IMG_6940

IMG_6934

IMG_6937

IMG_6964

IMG_6973

IMG_6919

IMG_6921

IMG_6977

IMG_6922

4 دیدگاه

دیدگاهها بسته شده.

  • سلام با تشکر از پرسنل امور ورزش و همچنین از شرکتهای اریاساسول وپارس وجم ونوری که از بانوان فوتسال حمایت کردند همچنین از مربی با تجربه خودم خانم مدرس نیا که بانوان را در مورد تکنیک های بازی راهنمایی کردند نهایت تشکر را دارم

  • سلام کمال تشکر رو دارم از مسعولین امور ورزش و همچنین حمایت شدکتها ازبانوان در رشته ی ورزشی فوتسال و تشکربیکران از سرکار خانم عملهی عزیز که با قدم خودشون به شهرک فوتسال دوستان رو یاری کردن و همکار خوبشون خانم کاظمی ..ممنون و سپاسگزارم