چهارشنبه ۲۱ آذر ۹۷ - December 12, 2018

کدخبر : 14949
سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۲

اردوی آمادگی تیم والیبال بانوان شهرک پردیس در استان فارس

تیم والیبال بانوان شهرک پردیس در راستای آماده سازی وحضور هرچه بهتر وآماده تر در مسابقات شهرستان واستان بخصوص المپیاد ورزش پتروشیمی های کشور اردوی ۳روزه در شهر شیراز برگزار نمود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرک پردیس جم ،تیم والیبال بانوان شهرک پردیس در راستای آماده سازی وحضور هرچه بهتر وآماده تر در مسابقات شهرستان واستان بخصوص المپیاد ورزش پتروشیمی‌های کشور اردوی ۳روزه در شهر شیراز برگزار نمود .
بسکتبالیستهای بانوان شهرک چهارم شهریور به شهر شیراز عزیمت کرده و پس از دو بازی دوستانه باتیم والفجر شهر شیراز وهمچنین تماشای مسابقات نوجوانان والیبالیست کشور به میزبانی شیراز اردوی خود را به پایان رساندند به گفته مربی این تیم بانوان والیبالیست در شرایط خوبی بسر میبرند و پس از بازگشت از شهر شیراز، تمرینات خود را از سر گرفته تا در مسابقات المپیاد بانوان بالای ۲۶ سال که در ابانماه برگزار می‌گردد هر چه اماده تر شرکت کنند.

   IMG-20150908-WA0004

2 دیدگاه

دیدگاهها بسته شده.

  • با سلام و خدا قوت به مربی توانمند والیبال سرکار خانم هلاکوئی و هم تیمی های عزیزم تشکر ویژه از مدیریت ورزش و روابط عمومی شهرک پردیس مربی عزیزمان و روابط عمومی تیم پتروشیمی خانم شمیلا فریدی عزیز بابت همکاری در برگزاری این اردو.

  • سلام به همه اعضای تیم والیبال پترو. وتشکر ویژه از مربی عزیزمان سرکار خانم هلاکویی.اردوی بسیار خوبی بود ممنون از خانم شمیلا فریدی.و همه بچه های تیم که با اخلاق و روحیه خوب ورزشکاری خودشون سفر عالی و به یادموندنی برای هم ساختند