چهارشنبه ۲۱ آذر ۹۷ - December 12, 2018

کدخبر : 15284
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴

نظرسنجی شش ماهه اول سال ۹۴شهرک پردیس جم

خواهشمنديم با پركردن پرسشنامه زير، ما را براي ارائه خدمات بهتر ياري فرماييد .

نظرسنجی شش ماهه اول سال ۹۴شهرک پردیس جم

شهروند گرامی شهرک پردیس جم

با سلام و احترام ، خواهشمندیم با پرکردن پرسشنامه زیر، ما را برای ارائه خدمات بهتر یاری فرمایید .

به قید قرعه به ۱۵ نفر از شرکت کنندگان در نظرسنجی هر کدام مبلغ یک میلیون ریال کارت هدیه اهداء میگردد .
درج نام و نام خانوادگی و شماره کارمندی جهت شرکت شما در قرعه کشی می‌باشد . ساکنینی که تمایل به شرکت در قرعه کشی ندارند می‌توانند هر دو قسمت را خالی بگذارند .

پس از تکمیل تمامی‌سوالات بر روی دکمه ” ارائه ” یا ” submit ” کلیک فرمایید .

در جهت ارائه خدمات بهتر همراهمان باشید .

18 دیدگاه

دیدگاهها بسته شده.

 • با سلام و عرض ادب
  مهمترین دغدغه اینجانب امنیت شهرک بوده که با تلاش همکاران حراست پاسداری می گردد.
  درصورت امکان خواهشمنداست نیروی حراستی دائم جهت کوی خیام ۳ در نظر گرفته شود.
  موفق باشید.

 • لطفا اگه به مواردزیر توجه شودممنون میشم هرچندچندسال است که دایما گفته میشه ولی…..
  ۱- نظافت معابردردرون کوی ها که اصلامناسب نیست
  ۲- وجودعجیب وغریب وبودار دانشگاه دریک شهرک مسکونی
  ۳- قیمت بالا وبی معنی ارایشگاه زنانه ،که البته زنان محترم شهرک نیز دراین افزایش قیمت بی تقصیر نیستن
  ۴- حضورپلیس راهنمایی ورانندگی درداخل شهرک وجریمه های سختگیرانه

 • موسسه نیکسا تاک و دانشگاه هر کدام قسمتی از ساختمان دانشگاه را در اختیار گرفتند که این بیانگر اینه که فصای کوچکتری هم جوابگوشون هست بهتر نیست انه به دوتا ساختمان مدرسه پسرانه منتقل بشن و مدرسهدر یک جا مجتمع بشه؟؟؟؟؟ بعدم اینجا یک شهرک مسکونیه و یک محیط سازمانی.به شخصه تا حالا ندیده ام و نشنیدم یک فصای عمومی مثل دانشگاه توی محوطه یک شهرک باشه

 • با سلام و تشکر بابت تمامی تلاشها پیشنهاد من راجع به فراهم شدن امکانات و پرسنلی جهت حیاطها و باغچه های مشترک هست که بارها پیشنهاد دادم که با گرفتن هزینه از هر ساکن باغچه و حیاط هر منزل تمیز و اراسته باشه واین فقط به دستور مدیریت شهرک امکان پذیر هست دیگر اینکه اکثر ایتم های گنجانده شده در جشن ها تکراری شده ونیاز به تنوع داره .درمانگاه نیاز به پزشک های با سابقه و با سواد داره و ارایشگاه زنانه هیچ نظارتی بر قبمتهاش نمیشه و با نرخ بسیار بالاکار میکنه که نیاز به بودن ارایشگاه دیگه یا نظارت از سنف ارایشگران هست درضمن ارایشگاهمردانه هم یکی دیگه نیاز هست تا جوابگوی کل شهرک باشه پیتزا فروشی هم بسیار بی کیفیت هست که باید چاره ای اندیشیده شود ممنونماگر پیگیری کنید.

 • موزاییک های کف حیاط های خ۶ کوی حافظ شیاردار هستند و آبی هم تو لوله کشی حیاط وجود نداره تمیز کردن حیاط واقعا کار سختیه .چرا از این مدل موزاییک ها برای کف حیاط استفاده شده که فقط بارون شدید یا آب شلنگ آتشنشانی می تونه تمیزشون کنه ؟

 • لطفا در بحث تاسیس مدارس راهنمایی و دبیرستان در شهرک به جای دانشکده نیز تدابیری خاص برای سالهای آینده اتخاذ شود و یک فکر اساسی برای اینکار در نظر گرفته شود.
  همچنین در خصوص ایجاد و راه اندازی محیط های شاد و فرهنگی از جمله سینما و پارک بازی برای ساکنین شهرک، اقدام عاجل صورت پذیرد.
  با تشکر

 • باسلام
  مسئولین محترم شهرک باید به دو مورد توجه وافر داشته باشند.
  ۱- با گذشت تقریبا ۵ سال از توقف ساخت خانه ها در منطقه خیام،هنوز این منازل به شکل نیمه ساخته باقی مانده و معلوم نیست که اختلافات پازارگاد با شنگرف در دادگاه به کجا رسیده؟لازم است مسئولین محترم با جدیت این مسئله دنبال کرده و نسبت به تکمیل این منازل و رفع مناطقی که شرکت شنگرف دارای تجهیزات می باشد تا منطقه خیام جلوه مناسبی داشته باشد.
  ۲-ایجادیک پارک مناسب و در شان ساکنان شهرک.به راستی یک میدان کوچک در وسط خیابان شد،پارک؟
  باتشکر از توجه شما

  • نویسنده

   با سلام و احترام
   در خصوص بند ۱ : ساخت و ساز در شهرک توسط شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی انجام گردیده و فقط شرکت پازارگاد بعنوان بهره بردار می باشد و شرکت پازارگاد هیگونه اختلافی با شرکت ذکر شده ندارد . با توجه به اینکه منازل هر شرکت توسط همان شرکت خریداری شده ، پیگیری جهت رفع نواقص کلی بعهده خود شرکت ها می باشد .
   در خصوص بند ۲ : پارک خانوادگی کوهستان با امکانات بسیار خوب از جمله : پارک بازی ، رستوران سنتی ، مجوعه ورزشی ، سینما روباز و … در شهرک پردیس در حال ساخت می باشد . امید است با مشارکت و همراهی شرکتها هر چه سریعتر این مجموعه به بهره برداری برسد . انشاالله

 • سلام و خسته نباشید .. خواهشا نسبت به این فرم نطر سنجی ها اهمیت داده شود…مثلا در سال های قبل نیز در مورد فضای سبز انتقاد شد ولی هیچ فعالیتی در این خصوص صورت نگرفت

  • نویسنده

   با سلام و تشکر
   نتایج نظرسنجی ها بدقت توسط مسئولین بررسی و پیگیری میگردد و در برنامه های آتی و همچین اصلاح امور قطعا مورد استفاده قرار خواهد گرفت

 • به نام خدا
  از زحمات و تلاش مدیریت محترم شهرک پردیس ، کلیه مسئولین شهرک و همکاران محترم حراست که در حفظ وامنیت شهرک کوشا بوده کمال تشکر و قدردانی بعمل می آید .

  باتشکر
  ستوده

 • با سلام و تشکر فراوان چرا در فرم نظر سنجی روی رستوران زیاد تاکید شده، مثلا چرا در مورد مدرسه یاقسمت های دیگه هیچ سوالی نشده