دوشنبه ۲۷ آذر ۹۶ - December 18, 2017

کدخبر : 18328
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۰

نظرسنجی شش ماهه پایانی سال ۹۴شهرک پردیس جم

با سلام و احترام ، خواهشمندیم با پرکردن پرسشنامه زیر، ما را برای ارائه خدمات بهتر یاری فرمایید .به قید قرعه به 20نفر از شرکت کنندگان در نظرسنجی هر کدام مبلغ یک میلیون ریال کارت هدیه اهداء میگردد .

شهروند گرامی‌شهرک پردیس جم

با سلام و احترام ، خواهشمندیم با پرکردن پرسشنامه زیر، ما را برای ارائه خدمات بهتر یاری فرمایید .

به قید قرعه به ۲۰ نفر از شرکت کنندگان در نظرسنجی هر کدام مبلغ یک میلیون ریال کارت هدیه اهداء میگردد .
درج نام و نام خانوادگی و شماره کارمندی جهت شرکت شما در قرعه کشی می‌باشد . ساکنینی که تمایل به شرکت در قرعه کشی ندارند می‌توانند هر دو قسمت را خالی بگذارند .

پس از تکمیل تمامی‌سوالات بر روی دکمه ” ارائه ” یا ” submit ” کلیک فرمایید .
ضمن تقدیر و تشکر از حضور و همکاری صمیمانه شما در تکمیل فرم نظرسنجی شش ماهه پایانی سال۹۴  ،بدینوسیله اعلام میدارد اسامی‌برندگان بعداز انجام قرعه کشی  از طریق همین سایت اعلام می‌گردد.

11 دیدگاه

 • باسلام لطفا درمورد درز پنجره ودرهای ورودی یه کاری بکنید وقتی بارون میاد خونه ها رو آب برمیداره.سالاد فصل بیرون بر هم اصلا تعریفی نداره.شبها هم که تعدادی جوان که اهل شهرک هم نیستند توی خیابونها پرسه میزنن وخانمهایی که پیاده روی میکنند راحت نیستند واحساس امنیت نمیکنند.

 • با تشکر از زحمات همه کسانی که در شهرک به نوعی همکاری دارند لطفا هرسی دوره ای در جلو منازل زودتر انجام بشود و از فضاهایی بدون استفاده ای که در شهرک هست برای دوچرخه و موتور سواری بچه ها استفاده شود.متشکرم

 • سلام
  با تشکر از زحمات مدیریت محترم شهرک و کارکنان زحمت کش پیشنهاد می گردد با توجه به وجود زمین های بلاستفاده در شهرک درخصوص یک باشگاه ورزشی و یک پارک که گنجایش ساکنین را داشته باشد اقدام نمایند.

 • سلام
  با تشکر از زحمات مدیریت محترم شهرک و کارکنان زحمت کش پیشنهاد می گردد با توجه به وجود زمین های بلاستفاده در شهرک درخصوص یک باشگاه ورزشی و یک پارک که گنجایش ساکنین را داشته باشد اقدام نمایند.;ش کارمندی

  • نویسنده

   با سلام و تشکر
   جهت رفاه حال ساکنین و گسترش فضای فرهنگی ورزشی در نظر است یک سالن بادی چندمنظوره در آینده نزدیک در شهرک دایر گردد.