یکشنبه ۳۱ تیر ۹۷ - July 22, 2018

کدخبر : 25981
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۱

نواخته شدن زنگ نمادیدن بازگشایی مدارس شهرستان جم در مدرسه شهدای پتروشیمی‌شهرک پردیس

بازگشایی مدارس شهرستان جم با حضور مسئولین مربوطه در مدرسه شهدای پتروشیمی شهرک پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرک پردیس جم، زنگ نمادین بازگشایی مدارس شهرستان جم و آغاز سال تحصیلی جدید با حضور امام جمعه و فرماندار محترم، مسئولین شهرک پردیس، رئیس حراست شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد، نمایندگان اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، مسولین ادارات و نهادی شهرستان جم در مدرسه شهدای پتروشیمی‌شهرک پردیس جم نواخته شد.

خلیل نیکخواه رئیس آموزش و پروش جم ضمن تبریک سال تحصیلی جدید، تسلیت ماه محرم و گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس شهدا را مظهر اقتدار کشور دانسته و افزود: امنیت و اقتدار کنونی، مدیون ایثارگری‌ها و مجاهدت‌های رزمندگان اسلام و شهدا است و باید از این فرصت جهت رشد و تعالی علمی‌و اقتدار کشور استفاده کنیم.

مدیر آموزش و پرورش جم با اشاره به فراهم بودن امکانات لازم در مدارس شهرستان اظهار داشت: با برنامه ریزی مناسب، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در همه مدارس شهرستان فراهم شده است.

وی با اشاره به آمار جمعیت دانش آموزی شهرستان  تصریح کرد: ۱۲ هزار و هشتصد و نود و هشت دانش آموز در قالب ۵۶۰ کلاس درس و ۱۱۵ مدرسه آغاز سال تحصیلی جدید را جشن گرفتند.

نیکخواه در پایان ضمن تاکید بر همراهی اولیاء و مربیان گفت: همراهی و همگامی‌خانواده با مدرسه مسیر رسیدن به موفقیت را هموار تر می‌کند و انتظار داریم این تعامل تا پایان سال تحصیلی ادامه داشته باشد.

در ادامه این مراسم امام جمعه محترم، آقای نوروزی فرماندار جم و جاج آقا شاکریان نماینده مدیرعامل شرکت پازارگاد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام سوگواری ماه محرم راجع به تعلیم و تربیت و اهمیت آموزش سخنانی ایراد نمودند.

گفتنی است برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس، قرائت شعر، دکلمه و اجرای سرود دانش آموزی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

در پایان این مراسم مسئولین شهرک پردیس به اتفاق رئیس اداره کار و اداره بهزستی شهرستان جم با جضور در مهدکودهای شهرک پردیس در آیین بازگشایی این اماکن شرکت نمودند.

برچسب ها :