چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ - June 26, 2019

کدخبر : 28989
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹

نشست هم اندیشی در شهرک پردیس برگزار شد

نشست هم اندیشی در خصوص مسائل شهرک پردیس با حضور مدیران محترم عامل، منابع انسانی و نمایندگان هیات امناء شرکت های پتروشیمی منطقه پارس روز سه شنبه 23 مردادماه در سالن کنفرانس شهرک برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرک پردیس جم، نشست هم اندیشی در خصوص مسائل شهرک پردیس با حضور مدیران محترم عامل، منابع انسانی و نمایندگان هیات امناء شرکت‌های پتروشیمی‌منطقه پارس روز سه شنبه ۲۳ مردادماه در سالن کنفرانس شهرک برگزار گردید.
جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز و در ابتدا آقای تهرانی نصر مدیر شهرک پردیس ضمن خیر مقدم و قدردانی از حضور مدیران محترم، بیانات خود را با معرفی اجمالی شهرک آغاز نموده و به نواقصات و مشکلات خدماتی، رفاهی و آموزشی موجود جهت ساکنین پرداختند. در ادامه آقای دکتر یاسری مدیر عامل شرکت پازارگاد در باب راهبری شهرک سخنانی ایراد نموده و همکاری بین شرکت‌های مستقر در خصوص ارتقای سطح خدمات به خانواده‌های کارکنان شرکت‌های پتروشیمی‌امری مهم برشمردند. در ادامه این جلسه مدیران محترم عامل، منابع انسانی و اعضای هیات امنا با ارائه پیشنهادات و راهکارهایی در خصوص ارتقای سطح خدمات قول مساعد دادند.