یکشنبه ۱۴ آذر ۹۵ - December 4, 2016

کدخبر : 2974
دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۷:۲۳

نصب ایستگاه مکانیزه اتوبوس در شهرک پردیس

به گزارش روابط عمومی‌شهرک پردیس ، سازه این ایستگاه به صورت اشکال هندسی می‌باشد و متناسب با آن از شیشه‌هایی با جنس لامینت دودی شفاف استفاده شده است شیشه‌های این سازه در مقابل ضربه و بادهای سنگین مقاوم و ایمن هستند و امنیت مسافران در ایستگاه را تأمین می‌کنند.
کنترل اشعه ماوراء بنفش خورشید به منظور پیشگیری از بروز هرگونه آسیب به مسافران ، درهای الکترونیکی ، ساختار آب گریز به منظور شست و شو و نظافت و همچنین نصب سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی از دیگر مزیت‌های این ایستگاه به شمار می‌آیند.

این ایستگاه در شهرک پردیس ، بالاتر از میدان صنعت نصب و جهت سوار شدن مسافران شیراز و بوشهر در روزهای چهارشنبه هر هفته قرار داده شده است .

ضمناً از تاریخ ۱۳۹۰/۱/۲۳ محل ایستگاه اتوبوس فعلی در میدان کاج به محل جدید منتقل میگردد .

4 دیدگاه

 • سلام.
  ضمن تشکر از زحمات عوامل دست اندر کار که برای ساخت این ایستگاه زحمت کشیدن، با تغییر برنامه حرکت سرویس در مواقعی که تعطیلی در انتهای هفته به پنجشنبه یا در ابتدای هفته به جمعه میرسه، رضایت بیشتر ساکنین خاصل خواهد شد.

 • با تشکر از این اقدام ارزنده.
  با توجه به اینکه ایستگاه شهرک تقریبا در انتهای شهرک قرار گرفته است لطفا سرویسی جهت انتقال مسافران از سطح شهرک به ایستگاه فراهم گردد.همچنین
  به نظر بنده تغییر برنامه حرکت سرویسها برای کارکنان شیفت مشکل ساز خواهد شد.

 • با تشکر از این اقدام خوب و ارزنده.دو پیشنهاد داشتم:
  ۱- محل ایستگاه در شیراز را هم در صورت امکان تغییر دهید و جایی در نظر بگیرید که به مرکز شهر نزدیکتر باشد.مثلاٌ میدان آزادی(فلکه گاز)
  ۲- هفته هایی که چهارشنبه یا شنبه تعطیل است در صورت امکان برنامه حرکت سرویس را متناسب با تعطیلی تغییر دهید

  با تشکر