دوشنبه ۲ اردیبهشت ۹۸ - April 22, 2019

کدخبر : 31829
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰

نفرات برتر مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر در شهرک پردیس جم اعلام شد

نفرات برتر مسابقات ورشی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شهرک پردیس جم اعلام شد

به گزارش روابط عمومی‌سهرک پردیس، به مناسبت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌ایران مسابقات ورزشی گوناگونی بین ورزشکاران در رده‌های سنی مختلف در شهرک پردیس جم برگزار گردید که پس از پایان مسابقات اسامی‌برندگان به شرح ذیل اعلام شد:

گزارش مسابقات دهه فجر سال ۹۷

والیبال نونهالان دختر

ردیف نام ونام خانوادگی نام شرکت رده سنی مقام
۱ مریم اکتفایی پردیس متولدین ۱۳۸۵ اول
۲ تارا توکل آریا ساسول متولدین ۱۳۸۵ دوم
۳ مائده عزیزالهی پردیس متولدین ۱۳۸۵ سوم

والیبال نونهالان دختر

۱ ثمینا معصومی آریا ساسول متولدین ۱۳۸۶ اول
۲ فاطمه عسگری نژاد پردیس متولدین ۱۳۸۶ دوم
۳ آوا مقیمی پازارگاد متولدین ۱۳۸۶ سوم
۴ غزاله فراهی مرجان متولدین ۱۳۸۶ سوم

والیبال نونهالان دختر

۱ یگانه عباسی پازارگاد متولدین ۱۳۸۷به بالا اول
۲ پارمیدا مظلوم نوری متولدین ۱۳۸۷به بالا دوم
۳ درسا دهقانیان نوری متولدین ۱۳۸۷به بالا سوم

والیبال نوجوانان دختر

ردیف نام ونام خانوادگی نام شرکت نام تیم مقام
۱ تینا کشیری نوری  

تیم کوثر

 

 

اول

 

۲ فاطمه نادری نوری
۳ تارا  اذ نب نوری
۴ سیده نرگس مظلوم جم
۵ شبنم آهنگر دارابی زاگرس
۶ الهه حسینی مبین
     
۱ سارا باقریان فرد نوری  

 

تیم ثمین

 

 

 

دوم

 

۲ مهرسا صمدی نوری
۳ یاسمن سلیمان شعار جم
۴ فاطمه رضایی پارس
۵ یگانه مرادی آریاساسول
۶ آیلین عزیز نژاد آریا ساسول
     
۱ زهرا سیدان جم  

تیم سعادت

 

 

سوم

 

۲ فاطمه قبادی نوری
۳ المیرا یزدانی مروارید
۴ المیرا یزدان پناه زاگرس
۵ حنانه برازنده جم

 

 

ژیمناستیک دختران

ردیف نام ونام خانوادگی مقام
۱ نگین ارادویی اول گروه یک
۲ نیایش کاووسی دوم گروه یک
۳ پارمیس افشون سوم گروه یک
۱ الیسا شاکر اول گروه دو
۲ روژان بهزاد نیا دوم گروه دو
۳ تارا نعتی سوم گروه دو
۱ النا شاکر اول گروه سه
۲ زهرا آبکار دوم گروه سه
۳ آریانا رحمانیان سوم گروه سه

 

کاراته پسران

ردیف نام ونام خانوادگی نام شرکت رده سنی مقام
۱ محمد رضا اسفندیاری نوری ۶- ۸سال اول
۲ مهدی علیپور مبین دوم
۳ سورنا رضائیان آریا ساسول سوم
۱ سپهر رضائیان آریا ساسول ۸-۱۱سال اول
۲ ارمیا اشعری جم دوم
۳ امیر محمد قائدی مبین سوم
۱ محمد طاها اسفندیاری نوری ۱۱-۱۶ سال

 

اول
۲ امیر حسین امیری زاگرس دوم
۳ دایان نیازی کاویان سوم
۱ کوشار نام آوران جم  

کاتا

اول
۲ فرهام مراحمی نوری دوم
۳ باربد عمرانی مبین سوم

 

آمادگی جسمانی بانوان

ردیف نام ونام خانوادگی رده سنی مقام
۱ حورا تقدسی  

متولدین ۷۰-۶۹

اول
۲ سعیده بازدیده دوم
۳ مینا تاج بخش سوم
۱ روشن زنده بودی  

متولدین ۶۸-۶۷

 

اول
۲ وحیده رضا وندی دوم
۳ حمیده بهادری سوم
۱ زهره خادمی  

متولدین ۶۶-۶۵

اول
۲ فاطمه شجاعی دوم
۳ مهناز ملک محمدی سوم
۱ زینب دهقان  

متولدین ۶۴-۶۳

اول
۲ اعظم شهرکی دوم
۳ سمیرا فیروز مکان سوم
۱ نسرین مرادی  

متولدین ۶۲-۶۱

اول
۲ طاهره بیات دوم
۳ طیبه جعفری سوم
۱ لیلا دیدوند  

متولدین ۶۰-۵۹

اول
۲ زینب اندخیده دوم
۳ سمیه شیرمرادی سوم
۱ پری اسماعیلی  

متولدین ۵۸-۵۷

اول
۲ بنین مظفری دوم
۳ لیلا مومنی سوم
 

ژیمناستیک پسران

ردیف نام ونام خانوادگی نام شرکت گروه مقام
۱ یاسین  درخشنده نوری  

مقدماتی

اول
۲ احسان موسایی جم دوم
۳ آرمان وکیل صادقی جم سوم
۱ امیررضا شهابی آریاساسول  

پیشرفته

اول
۲ آرمین براتی نوری دوم
۳ ماهان جلالی پارس سوم
۱ آرتین بحرانی نوری  

تیم

اول
۲ کسری زاهدن نوری دوم
۳ داریوش سعدآبادی جم سوم

شطرنج بانوان

ردیف نام ونام خانوادگی رده سنی مقام
۱ تارا نعمتی  

زیر ۸سال

اول
۲ آیلا نوراللهی دوم
۳ آرشیدا تراب زاده سوم
۱ زهرا پورمنش  

زیر ۱۴سال

اول
۲ دنیا سالاری دوم
۳ آلما جاوید فر سوم
۱ فاطمه عامری  

بالای ۱۴سال

اول
۲ زهرا حیاتی دوم
۳ رقیه آسیابی سوم

 

شطرنج آقایان

ردیف نام ونام خانوادگی رده سنی مقام
۱ آروین تراب زاده  

زیر ۸سال

اول
۲ سایمان طیبی دوم
۳ پوریا رمضانی سوم
۱ علی دارایی  

زیر ۱۲سال

اول
۲ نریمان شریفی دوم
۳ حامد شجاعی سوم
۱ سروش فرزام  

زیر ۱۶سال

اول
۲ ایمان سعیدی دوم
۳ سپنتا طیبی سوم

 

دفاع شخصی

ردیف نام ونام خانوادگی مقام
۱ امیر مهدی قیصری  

 

 

 

 

نفرات برتر

۲ آرمان دانشگر
۳ مجتبی سنگا شکن
۴ کیان حبیبی
۵ اشکان سپیانی
۶ پویا لنجابی
۷ ایلیا زندی لک
۸ مهدی جهاندیده
۹ حسین الهیاری
۱۰ ماهان حبیبی
۱۱ محمد مهدی مهاجری
۱۲ شایان سپیانی

 

والیبال بانوان

ردیف نام ونام خانوادگی نام شرکت تیم مقام
۱ شمیلا فریدی نوری همدلان  

 

 

اول

۲ لیلا برومند جم همدلان
۳ سمیه کشیری نوری همدلان
۴ کلثوم سیاحی آریا ساسول همدلان
۵ سمانه زارعی نوری همدلان
۶ حکیمه دریا نورد نوری همدلان
۷ فاطمه جاسمی جم همدلان
۸ میترا شکاریان نوری همدلان
۱ سودابه شاکر نوری ستارگان درخشان  

 

 

دوم

۲ ام البنین عمرانی مهر ستارگان درخشان
۳ شهین ساسان نژاد مبین ستارگان درخشان
۴ حلیمه آفاق جم ستارگان درخشان
۵ نازنین حیدری نوری ستارگان درخشان
۶ سعیده کردوانی آریاساسول ستارگان درخشان
۷ طاهره آزاد مهر نوری ستارگان درخشان
۸ زیبا شکوهی پازارگاد ستارگان درخشان
۱ فاطمه الهی آریا ساسول ققنوس  

 

 

 

سوم

 

 

۲ مرضیه پرویزی جم ققنوس
۳ شهربانو حسنی جم ققنوس
۴ زینب عدالتجو آریاساسول ققنوس
۵ معصومه مهرجویی مبین ققنوس
۶ فاااطمه سلمان فرع پازارگاد ققنوس
۷ پری اسماعیلی آریاساسول ققنوس
۸ هاجر فتعلی زاده مهر ققنوس

کاراته  دختران

ردیف نام ونام خانوادگی
۱ یاسمن سلیمان شعار (جم )
۲  ماندانا شاکرنیا   (مرجان )
۳ نرگس علیخانی
۴ هستی عالی پور
۵ ساریه امیری (پارس )
۶ سارا روستایی(نوری )
۷ مبینا محمدی (پازارگاد )

فوتبال بانوان

ردیف نام ونام خانوادگی تیم مقام
۱ عالمه زارعی  

 

 

کوثر

 

 

 

 

اول

۲ سکینه جلال زاده
۳ اسماء مبارکی
۴ فاطمه ابراهیمی
۵ مسطوره ناظم زاده
۶ سمیه شاه مرادی
۷ اعظم برزگر
۱ زهره صیادی  

 

 

حجاب

 

 

 

دوم

 

۲ فرشته محمدی
۳ غزل اصغر پور
۴ پری اسماعیلی
۵ مهدیه دولت آبادی
۶ بهاره رضایی
۷ زیور محمدی
۱ معصومه فیروزی  

 

 

فجر

 

 

 

سوم

۲ زهرا حیاتی
۳ زینب عربزاده
۴ فاطمه نعمتی
۵ رحیمه عمدی
۶ آیدا اصغر پور
۷ خدیجه موسوی وفا

 

تنیس روی میز آقایان

ردیف نام ونام خانوادگی نام شرکت رده سنی مقام
۱ ماهان شکیبی نسب نوری  

خردسالان ونونهالان

 

اول
۲ حسین خورموجی پارس دوم
۳ پارسا شرونی نوری سوم
۱ رامتین کرمی‌نیا نوری  

نوجوانان وجوانان

 

اول
۲ میثم میرزاده جم دوم
۳ ناصرمختاری آریاساسول سوم
۱ محمد طاهر منصوری زاگرس  

بزرگسالان

اول
۲ سامرند محمد امینی جم دوم
۳ اکبر بشیری جم سوم

 

تنیس روی میز بانوان

ردیف نام ونام خانوادگی نام شرکت رده سنی مقام
۱ حدیث تقی زاده زاگرس  

زیر ۱۱سال

اول
۲ مریم شریفی زاگرس دوم
۳ ملیکا محمدی پارس سوم
۱ آناهیتا خادم الحسینی جم  

بالای ۱۱سال

اول
۲ فاطمه الهیاری جم دوم
۳ کوثر رستگار جم سوم
۱ طوبی جعفری جم  

بانوان

اول
۲ ماندانا تقی پور بوشهر دوم
۳ فائزه روشندل دماوند سوم

 

تیراندازی بانوان گروه اول

ردیف نام ونام خانوادگی نام شرکت مقام
۱ حکیمه دریا نورد نوری اول
۲ مرضیه بصیری جم دوم
۳ شانار نیازی کاویان سوم

تیراندازی بانوان گروه دوم

ردیف نام ونام خانوادگی نام شرکت مقام
۱ مائده راشدی پردیس اول
۲ ناهید مصدق دماوند دوم
۳ کبری شکوه مبین سوم

تیراندازی بانوان گروه سوم

ردیف نام ونام خانوادگی نام شرکت مقام
۱ مهدیه دولت آبادی آریاساسول اول
۲ رقیه لاری دارابی زاگرس دوم
۳ زهرا عبدی آریاساسول سوم

تیراندازی آقایان

ردیف نام ونام خانوادگی نام شرکت رده سنی مقام
۱ مصطفی عباسی آریاساسول  

 

 

نونهالان

اول
۲ آرتین بحرانی نوری دوم
۳ حسین قایدی رشید آبادی مبین سوم
۴ ماهان حبیبی نوری چهارم
۵ ایلیا زندی لک نوری پنجم
۶ محمودصمصامی پارس ششم
۱ امیر حسین مبینی مبین  

بزرگسالان

اول
۲ عبدالکریم افشون زاگرس دوم
۳ حسین صادقی پردیس سوم

 

بدمینتون بانوان

ردیف نام ونام خانوادگی رده سنی مقام
۱ سیده خدیجه موسوی وفا  

پیشرفته

اول
۲ نسیبه سنایی دوم
۳ ملیحه اقلیمی سوم
۴ زیور محمدی سوم
۱ سعیده مبارکی  

نیمه پیشرفته

اول
۲ سیده فاطمه خادم دوم
۳ هاجر مزرعه سوم
۴ سیده وجیهه موسوی سوم
۱ آرمیتا پرکان  

فرزندان

اول
۲ فاطمه کشتکار دوم
۳ مبینا پور یوسف سوم
۴ آمنه غلامی سوم

 

تکواندو پسران

ردیف نام ونام خانوادگی رده سنی مقام
۱ امیر محمد نوروزی  

شکوفه‌ها

اول
۲ رادین سعد آبادی دوم
۳ امیر جلالی سوم
۱ امیررضا شهابی  

خردسال گروه یک

اول
۲ رامسین فولادی دوم
۳ کسری زاهدن سوم
۱ آرتین مسلم زاده  

خردسال گروه دو

اول
۲ محمد بحرینی دوم
۳ امیرعلی نجفی سوم
۱ علی موسایی  

خردسال گروه سه

اول
۲ محمد پویا یوسفی دوم
۳ پارسا صاریخانی سوم
۱ علیرضا راستگو  

خردسال گروه چهار

اول
۲ عرفان ظهرابی دوم
۳ کیان رفیعی سوم
۱ علی دارایی  

نونهالان

اول
۲ یاسین فولادی دوم
۳ محمد مهدی آفریده سوم

 

دارت آقایان

ردیف نام ونام خانوادگی نام شرکت مقام
۱ حسین رمضانی آریاسا سول اول
۲ مجید زائری جم دوم
۳ سید اکبر آذر کشب پارس سوم

 

 

 

اسکیت پسران

ردیف نام ونام خانوادگی نام شرکت مقام رده سنی
۱ امین گودرزی آریاسا سول اول ۸۹
۲ آرمین براتی برزویه دوم ۹۱
۳ یاسین درخشنده برزویه سوم ۹۱

 

 

اسکیت دختران

ردیف نام ونام خانوادگی نام شرکت مقام رده سنی
۱ آتریسا شاکری نیا جم اول ۹۱
۲ پریا حقیقی نوری دوم ۹۱
۳ مهرگان زینل زاده جم سوم ۹۱
۴ آیلین گودرزی آریاساسول سوم ۹۱
۵ ماندانا شاکری نیا جم اول ۸۹
۶ سماء برزگر فرد آریاساسول اول ۸۴

 

تکواندوبانوان

ردیف نام ونام خانوادگی مقام گروه
۱ آیما جوادی اول A

 

۲ رها گل آور دوم
۳ حدیث درخشنده اول B
۴ ترنم بهرامی دوم
۵ النا شاکر اول C
۶ شیلان زارعی دوم
۷ ملیکا پورک اول D
۸ سیمین فرهادی دوم
۹ فاطمه عسکری نژاد اول E
۱۰ سما نوروزی دوم
۱۱ پارمیدا مظلوم اول F
۱۲ کوثردارایی دوم
۱۳ زینب روز خوش اول نونهال
۱۴ معصومه امینی خواه دوم
۱۵ نسرین مرادی اول جوان
برچسب ها :