یکشنبه ۱۴ آذر ۹۵ - December 4, 2016

کدخبر : 4920
چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۹

آغاز سم پاشی دوره ای منازل و اماکن عمومی‌شهرک پردیس

IMG_56555599

به گزارش روابط عمومی‌شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد ، از تاریخ ۹۲/۰۲/۱۲سم پاشی دوره ای منازل و اماکن عمومی‌شهرک پردیس آغاز می‌گردد . تاریخ سم پاشی هر واحد ، یک روز قبل از اجرا توسط واحد خدمات شهرک به ساکنین محترم اطلاع داده خواهد شد . از ساکنین محترم تقاضامندیم پس از انجام سم پاشی به مدت ۳ ساعت از تماس با محل‌های سم پاشی شده خودداری نمایند .

3 دیدگاه

 • خسته نباشید
  امروز برگه مراجعه جهت سمپاشی منزل رو دریافت کردم در جهت احترام به اطلاعیه و سهولت کار عوامل کلیه وسایل منزل رو اعم از وسایل سنگین و فرش و… از کنار دیوار دور کردم و منزل رو برای سم پاشی آماده کردم . سمپاشی هم از ساعت ۳ تا ۶ عصر بوده حالا آقایی که مراجعه کردند میگن فقط برای سمپاشی حیاط اومدم و برای منزل امروز نمیایم چون آب قطعه !
  واقعا اینقدر ما بیکاریم ؟که چوب بی هماهنگی شما رو بخوریم؟اگه آب قطعه یک دفعه که تصمیم نگرفتین پس چرا اطلاعیه سم پاشی میدین؟
  الان بنده مجبورم وسایل رو دوباره برگردونم سر جاش و دوباره ببینیم برنامه شما چیه و دوباره جابجا کنیم. واقعا این بی برنامگی نیست؟توقع زیادی نیست که وقتی ما به برنامه شما احترام میزاریم و با شما همکاری می کنیم شما هم همکاری بفرمایید.

 • با سلام
  اگه سم پاشی مثل دوره قبل باشه اصلا فایده نداره. ضمن اینکه روی نوع سموم استفاده شده اصلا نظارتی نیست. پیمانکاران سم پاشی با استفاده از سم های تولید چین که اصلا کیفیتی ندارند می خوان با کمترین هزینه بیشترین سود رو ببرند. ضمنا استفاده از سموم غیر مجاز که برای سلامتی ساکنین ضرر داره در بین پیمانکاران بسیار زیاد شده. بهتره که مدیریت شهرک به این امر توجه داشته باشه. ضمنا امروزه در مبارزه با آفات از روشهای نوین بدون نیاز به سم مثل دستگاههای صوتی استفاده می شه که مدیریت شهرک می تونه با تهیه اون برای منازل هزینه ها رو پایین بیاره.
  پیشنهاد دیگر اینست که خود شرکت پازارگاد می تونه نیروهایی رو آموزش بده و مجوز مبارزه با آفات رو بگیره و با نظارت بیشتر و هزینه کمتر اقدام به سم پاشی منازل در زمانهای بیشتری بکنه.
  با تشکر

  • کیفیت سموم به حدی پایین است که حتی یه مورچه راهم از بین نمیبره

   تنها چند ساعت بعد از سمپاشی انواع حشرات قابل رویت میباشد.تازه سر حالتر نیز شده اند.